GymnaUniphy, 'Sinu füsio ettevõte'. See tähendab, et GymnaUniphy tahaks olla rohkem kui selliste brändide nagu Gymna, Uniphy, Fitvibe tootja.

GymnaUniphy on võti tootja innovaatilisuse ja kõrgekvaliteediliste toodete jaoks meditsiini ja wellness turul.

GymnaUniphy pakub komplektset haiglavarustuse valikut nagu füsioteraapia ja taastusravituru jaoks, samuti pakub ka selliseid tooteid, mis on mõeldud wellness-turule, nagu fitness-, professionaalse spordi- ja iluturu tooted.

GymnaUniphy tooted on tuntud nende kasutajatele, kui mugavad, funktsionaalsed, vastupidavad ja kvaliteetsed seadmed. Põhilised tooted 'gymna' ja 'uniphy' on olnud suurepärase reputatsiooniga füsioteraapiaturul juba üle 30 aasta ning tooteid on esindatud üle 70 maa.

GymnaUniphy lööklause tähendab ka, et ta püüab hoolt kanda ka kestvate ja viljakate suhete eest sama hästi nagu see oleks lisaväärtus meie klientidele.

 

GymnaUniphy missioon on:

GymnaUniphy tahab olla kõrgekvaliteediliste toodete ja teeninduse ning nende uuenduste efektiivne,juhtiv ja  globaalne partner meditsiini-, welless-turul. GumnaUniphy tahab oluliselt panustada tema klientide ja edasimüüjate edukusele.